מועצה דתית רמת גן. היחידה הממשלתית לחופש המידע

סיוף-מרכז ספורט ופנאי פרדסיה מגרש הכדורגל העירוני בירושלים בע"מ מוזיאון חיפה מוזיאון תל אביב לאומנות מוסדות חינוך מטה אשר-ייזום ופיתוח פרויקטים בע"מ מי באר קולחין בע"מ מי שאן בע"מ מינהלת אזור התעשיה עציון בע"מ מנהלת אזור תעשיה ק FutureValue להלן רשימת הגופים הנתמכים והגופים המתוקצבים פנסיה תקציבית בהתאם לרשימות הקיימות
מנשה החברה הכלכלית לפיתוח מבשרת ציון החברה הכלכלית לפיתוח מגידו החברה הכלכלית לפיתוח מיתר בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח מעלות תרשיחא 1989 החברה הכלכלית לפיתוח מרחבים ובנותיה בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח נחל שורק החברה הכלכלית לפיתוח נס ציונה בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח נתיבות החברה הכלכלית לפיתוח עזתה בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח עפולה בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח צפת- עמק התכלת בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח קרית אתא החברה הכלכלית לפיתוח קרית שמונה בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח ר"ג בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח רהט החברה הכלכלית לפיתוח רמת גן בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח רמת הנגב בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח רמת השרון בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח שדרות בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח שהם החברה הכלכלית לפיתוח שער הנגב בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח תל שבע בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח אשכול בע"מ חברה כלכלית לפיתוח חולון בע"מ החברה הכלכלית לקרית מוצקין בע"מ החברה הכלכלית לקרית מלאכי בע"מ החברה הכלכלית לראש העין בע"מ החברה הכלכלית לראשון-לציון בע"מ החברה הכלכלית לרמלה בע"מ החברה הכלכלית מיסודה של עירית טבריה החברה הכלכלית מכבים רעות החברה הכלכלית ערבות הירדן החברה הכלכלית פרדס-חנה כרכור בע"מ החברה הכלכלית קרית ים החברה כלכלית לאשקלון בע"מ החברה כלכלית לעידוד יזמות, תיירות ונופש ופיתוח במטולה בע"מ החברה המרכזית לפיתוח חוף הנגב בע"מ החברה המרכזית לפיתוח שומרון בע"מ החברה העירונית לפיתוח אשדוד בע"מ החברה העירונית לפיתוח בית שמש בע"מ החברה העירונית לפיתוח רעננה בע"מ החברה העירונית לתרבות ספורט ומתנייסים קהילתיים באשדוד החברה העירונית ראשל"צ לתרבות וספורט החברה לאמנות תרבות וספורט חיפה אתו"ס החברה לאספקת מים ולשירותי ביוב החברה לבידור ובילוי חולון בע"מ החברה לחקלאות גליל עליון החברה לטיפול במי חוף הכרמל בע"מ החברה לטיפול והשבת מי ביוב באזור נחל חדרה בע"מ החברה לטיפול והשבת מי ביוב בע"מ החברה למוסדות חינוך ותרבות נס ציונה בע"מ החברה למפעלי תרבות בעירית באר שבע החברה לניהול אזור התעשייה בערד בע"מ החברה לפיתוח החברה לפיתוח אזור, לוד ורמלה בע"מ החברה לפיתוח אזורי התעשיה אריאל החברה לפיתוח אשכול בע"מ החברה לפיתוח אתר הטבילה החברה לפיתוח גני תקוה בע"מ החברה לפיתוח הרצליה בע"מ החברה לפיתוח התיירות בהרצליה בע"מ החברה לפיתוח זבולון בע"מ החברה לפיתוח זכרון יעקב בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח זכרון יעקב החברה לפיתוח חוף עזה החברה לפיתוח ״שובי אלונה בע"מ החברה לפיתוח יפו העתיקה החברה לפיתוח כלכלי דימונה ירוחם החברה לפיתוח כפר-סבא בע"מ החברה הכלכלית לפיתוח כפר-סבא החברה לפיתוח מטה בנימין החברה לפיתוח מעלה יוסף בע"מ החברה לפיתוח מצפה רמון החברה לפיתוח מרכזים במטה יהודה החברה לפיתוח מרכזים כפריים ותעשייתיים — גזר בע"מ החברה לפיתוח מרכזים כפריים ותעשייתים מטה יהודה החברה לפיתוח נצרת עלית בע"מ החברה לפיתוח עמק הירדן החברה לפיתוח פתח-תקוה בע"מ החברה לפיתוח קרית אונו בע"מ החברה לפיתוח רחובות ה שמעה ראשית-חכמה רבנו חיים חורי רשת-מתובתים-בית-ישראל רשת-מתובתים-מגבעת-שאול שארית יוסף הגדולה שבי-חברון שובה-ישראל שובו בנים שילה שערי — ציון שערי שמים שפת אמת שפתי צדק תא שמע תא שמע בנות תו"מ תומכי תורמים תורה אור תורה ואמונה תורה והוראה ת"א תורה ומלאכה תורה משה תורת-אמת תורת חיים תורת חסד תושיה תיכון אלישבע תיכון דתי ג'ינוגלי תיכון תורני תיכון תורני — עפולה תיכון תורני בנ"ע תיכונית יבנה תיכונית מטה בנימין תלמוד תורה מורשה תפארת ישראל תפארת אברהם תפארת התלמוד תפארת משה תפארת משה אהרון תפארת משה בצלאל תקווה יעקב תשובה וחיים נתמכי משרד החינוך והתרבות נתמכי משרד החינוך והתרבות סמינר תורני לבנות אופקים אולפנה לבנות ישיבת התפוצות אור שניאור — חינוך יהדות ורווחה לתושבי הגליל ארגון נשי חב"ד בית-מדרש-אפרתה דגל ירושלים — קרן תרבות הנדסאים להוראה חוף הכרמל חמדת הדרום, מכללה תורנית לחינוך כרם מכון להכשרת מורים לטכנולוגיה ומנהל מכללה להכשרת מורים ערבים מכללה לחינוך ע"ש דוד ילין מכללה לחינוך ע"ש קיי מכללה ללימודי שריעה באיסלם מכללה לעיצוב והכשרת מורים של הדסה ויצ"ו קנדה מכללת אחוה מכללת אילת מכללת בית — רבקה מכללת גורדון מכללת ירושלים — בית וגן מכללת לוינסקי לחינוך מעין החינוך התורני סמינר בית יעקב סמינר בית יעקב ויזניץ סמינר בית יעקב ע"ש וולף סמינר חסדי בית יעקב גור סמינר למורות וגננות אור — החיים סמינר למורות וגננות בית — יעקב סמינר למורות נווה ישראל סמינר למורים מקור המעיינות סמינר מרכז בית יעקב סמינר תורני לבנות אופקים קהילת יעקב קרית שלום רשת אמי"ת שאנן מכללה דתית לחינוך בית התפוצות ע"ש נחום גולדמן גופים נוספים — 5 המרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים בארץ ישראל מוזיאון הארץ מוזיאון ישראל מוזיאון תל-אביב מכבי-שירותי-בריאות קופ"ח לאומית קופת-חולים "מאוחדת" שירותי בריאות כללית מוסדות אקדמיים ועוד

היחידה הממשלתית לחופש המידע

מ פארק תעשיות בעמ עידן הנגב - איזור תעסוקה משותף בעמ פ.

17
דוחות ביקורת
מנהלת אזורי תעסוקה אור עקיבא בע"מ אגודה לפיתוח תיירות חיפה אגם מונפורט אופקים חדשים החברה הכלכלית לפיתוח אופקים בע"מ אזור 2000 — חברה לפיתוח אזור 1992 בע"מ אחוזות החוף בע"מ אפת"ח — עמותה לתיירות ונופש חיפה בי"ס תיכון טכנולוגי יי'ד "ויצו צרפת" בית אריה — חברה לפיתוח בע"מ בית הצנחן בית יציב באר שבע בית ספר "כל ישראל חברים" "אליאנס" ת"א בנין הקאמרי בע"מ בריכת שחיה קרית אונו בע"מ גבעת זאב — חברה לפיתוח בע"מ גוש קטיף פיתוח אזורי תעשיה בע"מ גלבוע-חב' כלכלית להשקעות ופיתוח בע"מ גן החיות התנ"כי בירושלים ע"ש משפחת טיש האגודה למפעלי תרבות ונוער בתל אביב הגיחון — מפעלי מים וביוב ירושלים בע"מ הוד השרון — החברה הכלכלית העירונית לפיתוח בע"מ החברה הכלכלית החב' הכלכלית לערד בע"מ החב' הכלכלית לפיתוח יואב החב' הכלכלית לפיתוח לב השרון בע"מ החב' הכלכלית לפיתוח מגילות בע"מ החב' הכלכלית לפיתוח מודיעין בע"מ החב' הכלכלית לפיתוח רמת נגב בע"מ החב' הכלכלית לקרית גת בע"מ החב' הכלכלית לקרני שומרון בע"מ החב' הכלכלית של טל-עירון בע"מ החברה הכלכלית אריאל החברה הכלכלית חבל ים המלח בע"מ החברה הכלכלית טובא זנגריה בע"מ החברה הכלכלית כפר יונה החברה הכלכלית לפיתוח כפר יונה החברה הכלכלית לאור עקיבא בע"מ החברה הכלכלית לאילת בע"מ ח
היחידה הממשלתית לחופש המידע
ף- מרכז ספורט ופנאי פרדסיה בעמ מפעלי בית עמנואל מרכז לחינוך וספורט רמת השרון מרכז לספורט ובריאות קרית אונו בעמ מרכז תרבות נוער וספורט רמת הנגב עמותה לקידום הספורט ברמת הנגב עמותת התזמורת הסימפונית ראשון לציון עמותת תמרית ענבלים לחינוך ותרבות קרית חינוך גולן תאגיד לחינוך שהם בעמ ה
מועצה דתית, רשויות מקומיות בחצור הגלילית
החברה להגנת מצוקי חופי הים התיכון החברה הכלכלית לפיתוח מעלה אדומים קולחי משגב מוזיאון הצייר משה קסטל מפעלי מעון מבטחים מפעלי מישור רותם מפעלי ים המלח סדום ים המלח - בתי מלון עין חצבה נווה זוהר עין גדי הר עמשא עין תמר נאות הכיכר מפעלי צמח פורייה - נווה עובד פורייה עילית פורייה - כפר עבודה כנרת מושבה שער הגולן תל קציר רביד עין גב מעגן מסדה כנרת קבוצה חוקוק דגניה ב' האון דגניה א' גינוסר אשדות יעקב מאוחד בית זרע אפיקים אשדות יעקב איחוד אלמגור אלומות נטע בני דקלים אליאב נהורה אמציה תלמים שקף שחר שדה משה שדה דוד עוצם ניר חן נוגה מנוחה לכיש יד נתן זוהר אחוזם תרבין א-צאנע מכחול מולדה כחלה דריגאת אל סייד אום בטין מפעלי גרנות גבעת חביבה מפעלי חפר מפעלי נחם הרטוב מרכז כ"ח מפעלי צין - ערבה עידן הנגב מפעלי אבשלו"ם עד הלום מפעלי צומת מלאכי מפעלי כנות אורון ייזום ראשון בית לעברית ראשון לציון חברת אתרים בחוף תל אביב החברה הכלכלית עירונית לפיתוח הוד השרון החברה הכלכלית לפיתוח מגידו החברה הכלכלית קרית ביאליק החברה הכלכלית לפיתוח קריית ים החברה העירונית לתרבות נוער וספורט חמש שהם מכון וינגייט מנהלת אופק- מודיעין מכבים רעות החברה לפיתוח גני תקווה היכל התרבות חבל מודיעין החברה הממשלתית לדיור והשכרה ניסיון מועצה דתית קרית גת תאגיד מי תקווה- גני תקווה תאגיד מים וביוב העין השלישית רחובות המשרד לשיתוף פעולה אזורי עיריית יקנעם עילית איגוד באר שבע לביוב איגוד שפלת יהודה לביוב איגוד דרום השרון המזרחי לביוב איגוד ערים לביוב כרמיאל איגוד אזור שדרות ושער הנגב לביוב אילון - איגוד ערים לביוב ותברואה איגוד ערים דן לתשתיות איכות הסביבה איגוד ערים אזור חיפה- ביוב איגוד ערים כנרת אזור תל אביב יפו וחולון בתי מטבחיים אזור רמת גן בני ברק וגבעתיים בתי מטבחיים וכו' איזור השומרון בית מטבחיים ופיקוח וטרינרי דרום יהודה איכות הסביבה יהודה איכות הסביבה נפת אשקלון איכות הסביבה אשדוד חבל יבנה איכות הסביבה איגוד ערים לשמירת איכות הסביבה שרון כרמל משולש דרומי איכות הסביבה אזור אגן בית נטופה איכות הסביבה שומרון איכות הסביבה אזור חיפה איכות סביבה גליל מערבי איכות סביבה אזור דן תברואה וסילוק אשפה איגוד ערים אזור השרון לתברואה אזור גליל מזרחי וגולן פסולת מוצקה החטיבה להתיישבות בהסתדרות הציונית העולמית שרונים שורקות קסם מצפה אפק מזרח השרון זמורה ועדה תכנון מרחבית ישובי הברון רכס הכרמל הועדה המקומית לתכנון ובניה קריות עירון רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון מנשה אלונה מורדות הכרמל שמעונים נגב מערבי שמעונים נגב מזרחי הועדה המרחבית לתכנון ובניה אבו בסמה ועדת תכנון מרחבית הרצליה אור יהודה-אזור שפלת הגליל מעלה נפתלי מעלה הגליל מעלה חרמון מבוא העמקים לב הגליל יזרעאלים חבל אשר ועדה תכנון מרחבית הגליל העליון הגליל המרכזי גליל מזרחי גבעות אלונים בקעת בית הכרם אצבע הגליל ועדת תכנון מרחבית הראל רשות החדשנות החברה עירונית לתרבות הפנאי בכפס בעמ ניין דחי סולם כפר מצר שמעה פני חבר עתניאל סנסנה סוסיה נגוהות טנא חגי אשכולות אדורה תלם מצדות יהודה מעון כרמל קדר נוקדים מעלה עמוס כרמי צור הר גילה בת עין אספר ראש צורים מגדל עוז כפר עציון תקוע נווה דניאל אלעזר אלון שבות רותם משכיות חמדת נירן גלגל שדמות מחולה ייטב תומר רועי פצאל נתיב הגדוד נעמה משואה מכורה מחולה יפית חמרה גיתית בקעות ארגמן אבנת קליה מצפה שלם בית הערבה אלמוג ורד יריחו רימונים פסגות עלמון עטרת נילי נחליאל מעלה מכמש מעלה לבונה כוכב השחר חלמיש דולב גבעון החדשה בית חורון נעלה מתתיהו מבוא חורון שילה עפרה כפר אדומים עלי מצפה יריחו כפר האורנים טלמון חשמונאים גני מודיעין כוכב יעקב גבע בנימין שקד שבי שומרון רחלים רבבה קריית נטפים פדואל ענב עלי זהב מעלה שומרון מגדלים מבוא דותן כפר תפוח יקיר יצהר חרמש חיננית ברקן ברוכין אלון מורה איתמר אבני חפץ צופים עץ אפרים נופים ריחן סלעית ברכה שערי תקווה קלע חספין חד-נס בני יהודה עין זיוון מרום גולן מיצר מבוא חמה כפר חרוב גשור אפיק אל -רום אורטל רמת מגשימים קשת יונתן אלוני הבשן אודם שעל רמות קדמת צבי נטור נווה אטיב נוב נאות גולן מעלה גמלא כנף גבעת יואב אניעם אלי-עד אבני איתן קצר א-סר אבו תלול אבו קורינאת ביר הדאג' רומת הייב רומאנה חמאם עוזייר חוג'ייראת ד'הרה שבט ראס אל-עין ערב אל נעים כמאנה חוסנייה דמיידה שכניה רקפת קורנית צורית צביה עצמון שגב מצפה אביב מכמנים מורשת כמון יובלים טל-אל חרשים חלוץ הררית גילון אשחר אבטליון לבון תובל פלך מורן לוטם כישור אשבל שורשים יודפת מנוף יעד סלמה כרכום כורזים שדה אליעזר שאר ישוב רמות נפתלי משמר הירדן מרגליות כחל יובל דישון בית הלל אמנון אליפלט עיר אובות צוקים ספיר צופר פארן עין יהב עידן חצבה שיטים שחרות באר אורה קטורה סמר נווה חריף נאות סמדר לוטן יטבתה יהל גרופית אליפז אילות נווה זיו מתת הילה גיתה אבירים גורנות הגליל שתולה שומרה צוריאל פקיעין חדשה עין יעקב עבדון נטועה מעונה מנות לפידות כפר רוזנואלד זרעית יערה חוסן גורן אלקוש אבן מנחם שלווה במדבר רוח מדבר רתמים עזוז מרחב עם אשלים מדרשת בן גוריון ניצנה קהילת חינוך שדה בוקר רביבים משאבי שדה טללים ניצני סיני כמהין באר מילכה עמיקם גבעת נילי אביאל מבועים אשל הנשיא תלמי בילו שדה צבי רנן קלחים פעמי תשז פטיש פדויים ניר עקיבא ניר משה מסלול גילת בטחה אשבול תפרח גבעות בר שומרייה שובל משמר הנגב להב כרמים חצרים דבירה בית קמה תדהר תאשור נבטים ברוש צפרייה ניר צבי משמר השבעה יגל חמד זיתן גנות אחיעזר כפר חבד תושייה מעגלים עלומים סעד תקומה שרשרת שיבולים שוקדה שובה מלילות כפר מימון יושיביה זרועה זמרת גבעולים בית הגדי שלומית אבשלום צוחר רעים צאלים עין השלושה סופה נירים ניר עוז ניר יצחק מגן כרם שלום כיסופים חולית גבולות בארי אורים תלמי יוסף תלמי אליהו שדי אברהם שדה ניצן פרי גן עמיעוז עין הבשור נווה מבטיחים יתד ישע יבול דקל בני נצרים אוהד איבים רוחמה ניר עם נחל עוז מפלסים כפר עזה דורות גבים ברור חיל ארז אור הנר יכיני באר גנים ניצן ב' ניצן בת הדר כפר סילבר ניצנים כרמייה יד מרדכי זיקים גברעם תלמי יפה נתיב העשרה ניר ישראל משען מבקיעים כוכב מיכאל חלץ הודייה גיאה ברכיה בית שקמה אל -עזי ורדון קדמה שדה יואב רבדים נגבה כפר מנחם גת קיבוץ גלאון בית ניר בית גוברין סגולה נחלה כפר הריף אלומה אבן שמואל עין צורים משואות יצחק שפיר שלווה רווחה קוממיות עוזה נועם זרחיה זבדיאל איתן מרכז שפירא עזר אחווה כנות חצור אשדוד תימורים תלמי יחיאל שתולים שדה עוזיהו ערוגות עזריקם ניר בנים נווה מבטח כפר ורבורג כפר אחים ינון חצב גבעתי בית עזרא ביצרון באר טוביה אמונים אורות אביגדור עשרת שדמה משגב דב מישר כפר מרדכי כפר אביב גן הדרום גני טל חפץ חיים יסודות נצר חזני בני ראם בית חלקיה יד בנימין כרמי יוסף גני הדר שעלבים נצר סרני נען משמר דוד חולדה גזר רמות מאיר פתחיה פדיה עזריה סתרייה משמר איילון מצליח כפר שמואל כפר בן נון כפר בילו ישרש יציץ יד רמבם גני יוחנן בית עוזיאל נוף איילון בית חשמונאי צופייה כרם יבנה ישיבה בית רבן קבוצת יבנה ניר גלים בני דרום בן זכאי בית גמליאל גיבתון גן שלמה קדרון בניה בית אלעזרי גבעת ברנר אירוס עיינות פלמחים נטעים כפר הנגיד גן שורק גאליה בית עובד בית חנן עין ראפה דייר ראפאת נטף שריגים לי-און נווה שלום מוצא עלית גיזו קריית יערים מוסד עין כרם - ביס כפר זוהרים ידידה גבעת שמש איתנים רמת רחל קריית ענבים צרעה צובה נתיב הלה נחשון מעלה החמישה הראל שורש נווה אילן מבוא ביתר יד השמונה תרום תעוז תירוש שואבה שדות מיכה רמת רזיאל צפרירים צלפון עמינדב עגור נס הרים נחם נחושה נווה מיכאל מסילת ציון מטע מחסיה לוזית כפר אוריה כסלון ישעי טל שחר זנוח זכריה גפן גבעת ישעיהו גבעת יערים בר גיורא בקוע בית נקופה בית מאיר בית זית אשתאול אורה אדרת אבן ספיר אביעזר עין נקובא צור הדסה נופך מבוא מודיעים כרם בן שמן בן שמן כפר נוער בארות יצחק כפר דניאל שילת רינתיה נחלים מזור כפר רות כפר טרומן טירת יהודה חדיד גמזו גינתון גבעת כח ברקת בני עטרות בן שמן מושב בית עריץ בית נחמיה אחיסמך לפיד נירית רמות השבים גת רימון גני עם בית ברל רמת הכובש עינת ניר אליהו נחשונים חורשים גבעת השלושה אייל צור נתן שדי חמד שדה ורבורג צופית נווה ירק עדנים נווה ימין מעש מגשימים כפר סירקין כפר מלל ירקונה ירחיב חגור גן חיים גבעת חן אלישמע צור יצחק מתן עראמשה כליל אשרת נס עמים שמרת עין המפרץ עברון סער מצובה לוחמי הגיטאות כפר ראש הנקרה כפר מסריק כברי יסעור יחיעם חניתא גשר הזיו געתון בית העמק אפק אילון אדמית שבי ציון רגבה עמקה נתיב השיירה לימן בצת בן עמי בוסתן הגליל חרוצים ארסוף קריית שלמה תל יצחק שפיים יקום געש גליל ים רשפון כפר נטר בצרה בני ציון בית יהושע אודים עין שריד יעף גנות הדר כפר עבודה בני דרור תנובות שער אפרים פורת עין ורד עזריאל ניצני עוז משמרת כפר יעבץ כפר הס ינוב חירות גאולים נורדייה צור משה שושנת העמק צוקי ים חופית בת חן נעורים מדרשת רופין מבואות ים עין החורש משמר השרון מעברות יד חנה העוגן המעפיל גבעת חיים מאוחד גבעת חיים איחוד בחן בית חירות עולש מכמורת כפר מונש כפר ידידיה כפר חיים כפר הראה חרב לאת חניאל חיבת ציון חגלה חבצלת השרון הדר עם גן יאשיה גבעת שפירא גאולי תימן ביתן אהרן בית ינאי בית הלוי בורגתה בארותיים אלישיב אחיטוב אומץ אביחיל כפר ויתקין בית יצחק-שער חפר בת חפר עין חוד עין הוד מאיר שפיה כפר גלים בית צבי שדות ים עין כרמל נחשולים נווה ים מעיין צבי מעגן מיכאל החותרים בית אורן ניר עציון הבונים צרופה עין איילה עופר מגדים כרם מהרל דור גבע כרמל בת שלמה בית חנניה קיסריה עתלית מייסר אל -עריאן אום אל-קוטוף מצפה אילן שער מנשה אלוני יצחק רגבים עין שמר משמרות מצר מענית מגל להבות חביבה כפר גליקסון גן שמואל ברקאי מי עמי תלמי אלעזר שדה יצחק עין עירון מאור כפר פינס גן השומרון קציר עין העמק רמת השופט רמות מנשה עין השופט משמר העמק מגידו הזורע דלייה גלעד אבן יצחק גבעת עוז מדרך עוז יקנעם מושבה אליקים ראס עלי ח'ואלד כפר חסידים ב' כפר הנוער הדתי אורנים שער העמקים רמת יוחנן כפר המכבי יגור אושה כפר חסידים א' כפר ביאליק אבטין נופית סואעד מנשית זבדה תמרת עדי הושעיה גבעת אלה בית זיד שריד רמת דוד עין דור מרחביה קיבוץ מזרע כפר החורש יפעת חנתון הרדוף הסוללים דברת גיניגר גזית גבת אלונים אלוני אבא תל עדשים שדה יעקב ציפורי נהלל מרחביה כפר יהושע כפר גדעון כפר ברוך היוגב בלפוריה בית שערים בית לחם הגלילית אלון הגליל שמשית אחוזת ברק נורית יעל צנדלה טמרה יזרעאל טייבה בעמק חבר גדעונה אומן תל יוסף עין חרוד מאוחד עין חרוד האיחוד יזרעאל חפצי-בה גבע בית השיטה בית אלפא מולדת רמת צבי רם-און פרזון ניר יפה מלאה מיטב מגן שאול כפר יחזקאל דבורה גדיש ברק אדירים אביטל נאעורה מוקייבלה גן נר תל תאומים מנחמיה מלכישוע שלוחות שדה נחום שדה אליהו רשפים עין הנציב ניר דוד תל עמל נווה איתן נווה אור מעלה גלבוע מעוז חיים מסילות מירב כפר רופין טירת צבי חמדיה גשר שדי תרומות רחוב רוויה ירדנה בית יוסף אחיהוד שייח דנון מצפה נטופה מסד מצפה כדורי הודיות לביא בית רימון בית קשת שרונה שדמות דבורה שדה אילן כפר קיש כפר זיתים הזורעים ארבל אילנייה גבעת אבני כפר חיטים ריחאנייה עין אל-אסד' עמוקה כפר חנניה כדיתא בר יוחאי בירייה פרוד אור הגנוז שפר שזור עלמה מירון לבנים כרם בן זמרה כפר שמאי כפר חושן כלנית טפחות חזון דלתון דובב אמירים אביבים שניר שמיר שדה נחמיה קדרים צבעון עמיר עמיעד סאסא נאות מורדכי משגב עם מעיין ברוך מנרה מלכייה מחניים להבות הבשן כפר סאלד כפר הנשיא כפר גלעדי כפר בלום יראון יפתח חולתה הגושרים דפנה דן גונן גדות מועצה אזורית תמר מועצה אזורית לכיש מועצה אזורית עמק הירדן ברעם איילת השחר המשרד לירושלים ומורשת איגוד ערים אזור מפרץ חיפה- הגנת הסביבה החברה לניהול קרן השתלמות לביוכימאים ומיקרוביולוגים מפעל הפיס המשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה בעמ הספרייה הלאומית המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל תאגיד השידור הישראלי מועצת ארגוני המתנדבים בירושלים האקדמיה ללשון ערבית ועדת הבחירות המרכזית לכנסת מינהל התכנון מועצה דתית שדות נגב מועצה דתית שומרון מועצת בתי העלמין היהודיים תל רגב מועצה דתית קרית מוצקין מועצה בתי העלמין היהודיים בירושלים מועצה דתית קרית עקרון מועצה דתית עמק המעיינות מועצה דתית עמק לוד מועצה דתית תל מונד מועצה דתית מרום הגליל מועצה דתית אזורית כפר פינס מנשה מועצה מקומית-תעשייתית נאות חובב מועצה אזורית אל קסום מועצה אזורית הגליל העליון נ
דוחות הביקורת המופיעים באתר הינם דוחות ביקורת של מבקרי הרשויות המקומיות, שפורסמו; ריכוז מימצאי ביקורות של אגף הביקורת ברשויות המקומיות במשרד הפנים; ריכוז מימצאי ביקורות של רואי-החשבון שמונו לעיריות ע"י משרד הפנים; ממצאי ביקורות מבקר המדינה בנושא השלטון המקומי ב 7058 נתניה 2020 הנדסה pdf תיק בנין 3188- "סטיקייה" נתניה 2020 הנדסה pdf אישור תאגיד "מי נתניה" לטופס 4- ת
לאחר הרישום תקבלו גישה בלעדית למאגר המכרזים הממשלתיים הגדול בישראל סמינר ללימוד סוכה דוד סורטשוב סורת עובדיה סלובודקא — בני ברק סלור ברוך סמינר בית — יעקב חביבה סמינר בית יעקב — חיפה סמינר ירושלים סמינר תורני לבנות סמינר תורני לבנות אופקים עזרה ליין עטרת ירושלים עטרת ישראל עטרת מרדכי עטרת רחל עלה עמותה לקידום החינוך עמד דוד עמודי אור עץ החיים פוניבז' פורת יוסף פחד יצחק פני שלמה פרחי אהרון פרי גידולים צביה צביה אולפנה תורנית צביה מטה יהודה צדקת יוסף קדושת ציון קהל אהבת ישראל ויזיניץ קול ברמה קול התורה קול יעקב קמניץ קרית המתיברא קרית חינוך — ירושלים קרית חינוך לבנים — אשדוד קרית חינוך מבשרת ציון קרית חניכות לבנות קרית נוער — ירושלים קרית צאנז קרלין סטולין קרן אורה קרני שומרון ר

דוחות ביקורת

ר פארק תעשיות הגליל קולחי משגב בע"מ קולחי שומרון שאנן — חברה עירונית שגיא 2000 שותפות מכון טיהור עירייה+מקורות שחק-פארק-תעשיות שער בנימין שרותי תחבורה ציבוריים באר-שבע בע"מ תיאטרון גשר בע"מ תיאטרון ירושלים לאומנויות הבמה תיאטרון עירוני חיפה מועצות דתיות כל מועצה דתית המועצה הדתית ראש פינה מועצה דתית — אב-יהודה מועצה דתית — אופקים מועצה דתית — אור עקיבא מועצה דתית — אורנית מועצה דתית — אזור מועצה דתית — אילת מועצה דתית — אליכין מועצה דתית — אלקנה מועצה דתית — אפרת מועצה דתית — אריאל מועצה דתית — אשדוד מועצה דתית — אשקלון מועצה דתית — באר-יעקב מועצה דתית — בית-שאן מועצה דתית — בית-שמש מועצה דתית — בני-ברק מועצה דתית — בני-עייש מועצה דתית — בנימינה מועצה דתית — בת-ים מועצה דתית — גבעת זאב מועצה דתית — גבעתיים מועצה דתית -בית-דגן מועצה דתית אור-יהודה מועצה דתית איזורית בקעת בית שאן מועצה דתית אלפי מנשה מועצה דתית בישראל באר-שבע מועצה דתית בני ראם מועצה דתית בקעת הירדן מועצה דתית גבעת-עדה מועצה דתית גבעת שמואל מועצה דתית גדרה מועצה דתית גוש עציון מועצה דתית גוש קטיף מועצה דתית גליל תחתון מועצה דתית גן-יבנה מועצה דתית גני-תקוה מועצה דתית דימונה מועצה דתית הוד-השרון מועצה דתית הר חברון מועצה דתית הרצליה מועצה דתית זכרון יעקב מועצה דתית חבל יבנה מועצה דתית חבל מודיעין מועצה דתית חדרה מועצה-דתית-חולון מועצה-דתית-חיפה מועצה דתית חצור מועצה-דתית-טבריה מועצה דתית טירת הכרמל מועצה דתית יבנאל מועצה דתית יבנה מועצה דתית יהוד מועצה דתית יקנעם מועצה דתית ירוחם מועצה דתית ירושלים מועצה דתית כוכב יאיר מועצה דתית כנרות מועצה דתית כפר-סבא מועצה דתית כפר הרא"ה ע.

16
מועצה דתית, רשויות מקומיות בחצור הגלילית
חברה ממשלתית עירונית לשיקום ודיור חברה לחנקת האשלגן בע"מ חברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה חברת דואר ישראל בע"מ חברת-החשמל-לישראל-בע"מ חברת-התשתית-לנפט-בע"מ חברת-כביש-חוצה-ישראל-בע"מ חברת-מגרשי-קבלנים חברת-מזח-תיירות-אילת-בע"מ חברת-נכסי-חיל- נח -בע"מ חברת נמל אילת חברת נמל אשדוד חברת נמל חיפה חברת נמלי ישראל חברת-נתיבי-איילון-בע"מ חברת-נתיבי-הגז-הטבעי-לישראל-בע"מ חברת-פארק-אריאל-שרון-בע"מ חלד-חברה-ממשלתית-עירונית-לשיקום-ודיור-בפתח-תקוה חלמיש,-חברה-ממשלתית-עירונית-לשיקום-הדיור ינאי חברה-לביטוח-והשקעות-בע"מ ישיבה-חקלאית-"כפר-הראה" כ"ג יורדי הסירה, בית-ספר לקציני-ים עכו בע"מ כפר הנוער מאיר שפיה כרם אופטרוניקה מדרשה שדה בוקר בנגב מוזיאון ישראל מינהלה להסדרים במגזר החקלאי בע"מ מע"צ- החברה הלאומית לדרכים בישראל בע"מ מעש יפו מפעלי עיסוק ושיקום בע"מ מקווה ישראל"כל ישראל חברים" מקוות בינוי ופיתוח בע"מ מקורות, חברת מים בע"מ מרכז למחקר תעשייתי מל'ח בע"מ מת"ש — מרכזי תעסוקה עתידיים בע"מ נכסי ירדן בע"מ נכסים מ
🕗 שעות פתיחה מעלות
מנהלת אזורי תעסוקה אור עקיבא בעמ החברה לפיתוח אזור התעשיה אריאל מערב בעמ חופית - החברה לפיתוח התיירות באשדוד בעמ הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות אשדוד החברה למימון אילת 2006 בעמ בית יציב כיוונים - החברה לתרבות הפנאי באר-שבע בעמ יעדים החברה העירונית לפיתוח עסקי באר שבע החברה לשירותי תחבורה ציבוריים החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע בעמ החברה להשבת מי קולחין באר שבע בעמ חברה לתרבות פנאי וספורט בת ים בעמ עמותה לחינוך ותרבות באזור באר טוביה עמותת ספורט מיסודה של מ
מועצה דתית, רשויות מקומיות בחצור הגלילית
החברה לפיתוח שפרעם בע"מ החברה לפיתוח תאטרון חולון בע"מ החברה לפיתוח תרדיון ובר לב החברה לקידום ערבות הירדן בע"מ החברה לקרור ואריזה מרום הגליל החברה לתשתיות זורמות נוספים 4 היכל התרבות היכלי הספורט ע"ש יוסף בורשטיין המרכז הזואולוגי ת"א-ר"ג המרכז לבידור ובילוי המשכן לאומנויות הבמה העמותה לתיירות תל אביב יפו הרשות לפיתוח כלכלי תל אביב — יפו השגים — מנהלת פארק תעשיות בית שמש, מטה יהודה ח
ב 1411 גורדון 29 א נתניה 2020 הנדסה pdf מתן היתרי בנייה בכתובת הרב מימון 27- ת בן צבי כפר סבא 1999 חינוך על-יסודי doc תלונה בגין סדרי מינהל בבי"ס עירוני ה' חיפה 1999 חינוך על-יסודי doc ביה"ס "אמית" עירוני ו' - חיפה חיפה 1999 חינוך על-יסודי doc בדיקה במדגם בתי-ספר תיכוניים חיפה 1999 חינוך על-יסודי doc משק המים כפר יונה 1999 אחזקה כללי doc מערך הרכב העירוני גבעתיים 1999 אחזקה כללי doc מתקני משחקים בעיר כפר סבא 1999 מתקני משחקים doc בית ספר יסודי-ממלכתי דתי עציון כפר סבא 1998 חינוך יסודי pdf מצאי מזגני העירייה כפר סבא 1998 מזגנים pdf אחזקת רמזורי העיר כפר סבא 1998 תאורה ורמזורים pdf קרן המוסיקה כפר סבא כפר סבא 1997 תאגידים עירוניים pdf מדור גני ילדים כפר סבא 1996 גני ילדים pdf
ת - חברה לפיתוח ולתיירות נתניה מוזיאון לאמנות ישראלית רמת גן פארק לאומי רמת גן מי רמת נגב בעמ פלגי העמק בעמ חברה לתשתיות זורמות פרדס חנה-כרכור מטמנות אפעה בעמ קומפוסט מפרץ וגליל מערבי בעמ מכון ים המלח למחקר ופיתוח מרכז מידע ים המלח והערבה חלד חברה ממשלתית עירונית לשיקום דיור ופיתוח בעמ החברה למימון רמלה בעמ התנור מים וביוב בעמ פלג הגליל - החברה האזורית למים וביוב בעמ אל עין בעמ עין כרמים - תאגיד מים וביוב בעמ מי עכו בעמ סובב שפרעם בעמ מי גליל בעמ מעיינות זיו בעמ מי נעם תאגיד מים וביוב אזורי הרי נצרת מפעלי מים וביוב בעמ מי רקת טבריה בעמ פלגי מוצקין בעמ ימים - תאגיד המים של קרית ים בעמ מי ביאליק בעמ מעיינות אתא בעמ מעיינות העמקים בעמ מי כרמל בעמ מי עירון בעמ מי חדרה בעמ מי נתניה 2003 בעמ מעיינות השרון בעמ מי רעננה בעמ מי הרצליה בעמ שרונים - מפעלי מים וביוב בעמ מי הוד השרון בעמ יובלים בשומרון בעמ מי ברק תאגיד המים והביוב של בני ברק בעמ מיתב- תאגיד אזורי למים ולביוב בעמ עין אפק בעמ מי גבעתיים - מפעלי מים וביוב בעמ מי רמת גן בעמ מי אביבים 2010 בעמ מי אונו תאגיד פלגי שרון מניב ראשון בעמ מי ציונה בעמ מי לוד בעמ תמר - תאגיד מים אזורי מי מודיעין בעמ מי שמש בעמ חברת הגיחון תאגיד המים והביוב של ירושלים מי בת ים מי שיקמה תאגיד המים והביוב בעמ מי יבנה בעמ מי אשקלון- תאגיד המים והביוב בע''מ יובלים אשדוד בעמ מי קרית גת בעמ מי שבע - תאגיד המים והביוב לבאר שבע בעמ מעיינות הדרום בעמ נווה מדבר תאגיד מים בעמ מי רהט בעמ עין נטפים - מפעלי מים וביוב אילת בעמ איגוד השייט בישראל האיגוד הישראלי לשחמט איגוד השחייה בישראל ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה התאחדות הקליעה בישראל עמותה לקידום ספורט הפוטבול האמריקאי בישראל ההתאחדות הישראלית לספורט נכים איגוד הסיוף בישראל איגוד הכדורעף בישראל איגוד הטניס בישראל איגוד הכדורסל בישראל איגוד הכדוריד ההתאחדות לכדורגל האגודה הישראלית לבייסבול איגוד הטריאתלון הישראלי ההתאחדות הישראלית לטאקוונדו איגוד ההתעמלות בישראל איגוד הג'ודו בישראל ההתאגדות הישראלית לברידג' איגוד האתלטיקה בישראל איגוד האופניים בישראל הרשות הארצית לכבאות והצלה חברת החשמל לישראל בעמ הכנסת לשכת נשיא המדינה מבקר המדינה המשרד לשוויון חברתי המשרד לביטחון הפנים המשרד להגנת הסביבה המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל המשרד לשירותי דת משרד האוצר משרד האנרגיה משרד הבינוי והשיכון משרד הבריאות משרד החוץ משרד החקלאות ופיתוח הכפר משרד המדע והטכנולוגיה משרד המשפטים משרד הפנים משרד התיירות משרד הכלכלה משרד התקשורת משרד ראש הממשלה בית חולים איכילוב בית חולים אסף הרופא בית חולים ברזילי המרכז הרפואי לגליל המרכז הרפואי הלל יפה בית חולים פוריה המרכז לבריאות הנפש שער מנשה המרכז הרפואי זיו בית חולים רמבם מרכז רפואי שיבא בית חולים שמואל הרופא הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה המדפיס הממשלתי המינהל לחינוך התיישבותי ועליית הנוער המרכז הירושלמי לבריאות הנפש המרכז למיפוי ישראל הנהלת בתי הדין הרבניים הנהלת בתי המשפט הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב השירות המטאורולוגי הישראלי השירותים הווטרינריים מינהל המחקר החקלאי מרכז בריאות הנפש אברבנאל מרכז בריאות הנפש באר שבע מרכז גריאטרי שהם מרכז רפואי וולפסון משטרת ישראל נציבות שירות המדינה צבא הגנה לישראל רשות האוכלוסין וההגירה רשות האכיפה והגבייה רשות התחרות רשות ההגבלים העסקיים לשעבר רשות המסים בישראל רשות התעופה האזרחית רתא שירות בתי הסוהר מתאם פעולות הממשלה בשטחים מתפש האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי מועצה מקומית אבו גוש מועצה מקומית אורנית מועצה מקומית אזור עיריית אילת עיריית אלעד מועצה מקומית אפרת עיריית אריאל מועצה אזורית אשכול עיריית באקה אל-גרבייה מועצה אזורית באר טוביה מועצה מקומית בית אל מועצה מקומית בית אריה - עופרים עיריית ביתר עילית מועצה מקומית בני עייש מועצה אזורית בני שמעון עיריית בת ים עיריית גבעת שמואל עיריית גבעתיים מועצה אזורית גדרות מועצה אזורית גולן מועצה מקומית גוש חלב מועצה אזורית גליל תחתון מועצה מקומית גן יבנה מועצה מקומית דליית אל-כרמל מועצה אזורית דרום השרון עיריית הוד השרון מועצה אזורית עמק חפר עיריית הרצליה מועצה אזורית זבולון מועצה אזורית חבל אילות מועצה אזורית חבל יבנה עיריית חיפה מועצה מקומית חצור הגלילית עיריית טירת הכרמל מועצה אזורית יואב מועצה מקומית יסוד המעלה מועצה מקומית יפיע מועצה מקומית כסייפה מועצה מקומית כסרא-סמיע מועצה מקומית כפר ברא מועצה מקומית כפר יאסיף מועצה מקומית כפר יונה מועצה מקומית כפר תבור מועצה מקומית להבים מועצה מקומית מבשרת ציון מועצה מקומית תעשייתית מגדל תפן מועצה אזורית מגידו מועצה אזורית מגילות ים המלח מועצה מקומית מזכרת בתיה מועצה אזורית מטה יהודה מועצה אזורית מנשה מועצה מקומית מעלה עירון עיריית מעלות תרשיחא מועצה אזורית משגב מועצה אזורית נחל שורק עיריית נצרת עילית מועצה מקומית כפר ע'ג'ר מועצה מקומית עומר עיריית עכו מועצה אזורית עמק המעיינות מועצה אזורית עמק יזרעאל מועצה מקומית פרדס חנה-כרכור מועצה מקומית קדימה צורן עיריית קריית אונו עיריית קרית אתא עיריית קריית ביאליק עיריית קרית גת מועצה מקומית קרית טבעון עיריית קריית ים מועצה מקומית קרית יערים עיריית קרית מוצקין מועצה מקומית קרני שומרון עיריית ראש העין מועצה מקומית ראש פינה מועצה מקומית שבלי אום-אלגנם מועצה אזורית שדות נגב מועצה מקומית שהם מועצה מקומית שלומי מועצה אזורית שער הנגב מועצה אזורית שפיר מועצה אזורית חוף הכרמל האקדמיה ללשון העברית המוסד לבטיחות ולגיהות המועצה להסדר ההימורים בספורט המועצה לענף הלול הרשות הלאומית להסמכת מעבדות הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו רשות ניירות ערך הרשות לפיתוח הנגב הרשות לשירותים ציבוריים - חשמל לשכת עורכי הדין בישראל מרכז יצחק רבין לחקר ישראל מרכז מורשת מנחם בגין קרנית - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים רשות העתיקות רשות השידור רשות נחל הירקון רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי רשות ניקוז ונחלים ירדן דרומי רשות ניקוז כרמל רשות ניקוז ונחלים קישון רשות ניקוז ונחלים ערבה רשות ניקוז שורק - לכיש רשות ניקוז ונחלים שרון שירות התעסוקה הישראלי החברה לניהול קרן השתלמות לאקדמאים במחר בעמ חברת נמל אשדוד בעמ חברת נתיבי תחבורה עירוניים בעמ נ אי הופעת גוף ברשימה זו אין פירושה שלא יוגדר כקופה ציבורית באם נכלל כגוף נתמך או גוף מתוקצב ונשמט מהרשימה במועד פרסומה

מועצה דתית מכרזים

מאות הזדמנויות עסקיות חדשות כל שבוע.

11
פנסיה תקציבית
ת - מבוא כרמל בעמ החברה למימון יהוד-מונסון בעמ היכל התרבות עש נרקין החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא בעמ החברה הכלכלית לפיתוח לב השרון החברה הכלכלית לפיתוח לכיש החברה הכלכלית לפיתוח כפר יונה בעמ החברה הכלכלית לכרמיאל בעמ החברה לטיפול במי לב השרון בעמ החברה לטיפול במי קולחין קלנסואה לב השרון בעמ מנהלת בר לב בעמ בנין הקאמרי בעמ גני יהושע בעמ האגודה למפעלי תרבות ונוער - סינמטק תל אביב היכל התרבות בעמ היכלי הספורט תא יפו בעמ המשכן לאומניות הבמה בעמ יובל חינוך בעמ מרכז הספורט הלאומי תל אביב בעמ אוצר מפעלי ים בעמ מווזיאון תל אביב לאומנות מוזיאון ארץ ישראל תל אביב אחוזות החוף בעמ החברה לפיתוח יפו העתיקה בעמ הרשות לפיתוח כלכלי תל אביב יפו בעמ מתש- מרכזי תעסוקה שיקומיים בעמ עתידים חברה לתעשיות עתירות מדע בעמ עזרה ובצרון חברה לשיכון בעמ מרכז הירידים והקונגרסים בישראל בעמ אגודה לפיתוח מוסדות דת ותרבות במועצה אזורית שפיר אגודת שוחרי מוזיאון האדם והחי החברה העירונית ראשון לציון לתרבות, ספורט ונופש בעמ המרכז החדש למוסיקה העמותה לחינוך בלתי פורמלי חברה עירונית לתרבות, לנוער ולחוגי ספורט חמש בעמ חברת ידידי בית גבריאל בעמ למען הספורט בנתניה בעמ עמותה עירונית לתרבות מודיעין מכבים רעות מ
מועצה דתית, רשויות מקומיות בחצור הגלילית
אנו בדיעה כי חובתו של כל אדם להבין ולהיות מודע כיצד והיכן מנוהלים כספיו
מועצה דתית, רשויות מקומיות בחצור הגלילית
בע"מ קווים, חברת אניות בע"מ קו-מוצרי-דלק-בע"מ קרנות השתלמות קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה והרוח בע"מ קרן השתלמות לביוכימאים ומיקרוביולוגים בע"מ קרן השתלמות לדירוג אחיד בע"מ קרן השתלמות להנדסאים לטכנאים בע"מ קרן השתלמות למהנדסים בע"מ קרן השתלמות למורים וגננות קרן השתלמות למורים תיכוניים סמינרים ומפקחים קרן השתלמות למורים העל יסודיים קרן השתלמות למשפטנים בע"מ קרן השתלמות לעובדי המדינה בדירוג האחיד קרן השתלמות לעובדים סוציאליים בע"מ קרן השתלמות לרוקחים בע"מ קרן השתלמות לשופטים בע"מ גופים נוספים — 3 קרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות בע"מ קרן קיסריה אדמונד דה רוטשילד קרתא, חברה לפיתוח מרכז ירושלים בע"מ רותם תעשיות בע"מ רכבת ישראל רפא"ל, רשות פיתוח אמצעי לחימה בע"מ רשות שדות התעופה שירותי נפט בע"מ שירותים חשמליים מכניים בע"מ שמנים בסיסיים חיפה בע"מ שקמונה, חברה ממשלתית עירונית לשיקום הדיור בחיפה בע"מ תע"ש תעשיות לישראל בע"מ תשתיות נפט ואנרגיה בע"מ חברות עירוניות "גחלת" גמול לחיסכון לחינוך תיכון בע"מ "חסן" קופה לחיסכון ולחינוך תיכון בע"מ א